09177169870 || 09190836720 || 07132356203

5 مشکل رایج در برق صنعتی و ساختمانی

‏عیب یابی در برق صنعتی فقط عیب یابی نیست. همیشه ساده نیست، نیاز به دانش گسترده دارد و می تواند خطرناک باشد. در آمریکا در سال ۲۰۱۷‏‏به‏‏ دلیل مشکلات محل کار ۱۳۶ مرگ و میر وجود داشته است. اگر شما در حال مقابله با مشکلات برق صنعتی هستید، شما نیاز‏‏به کارشناسان‏‏ برق الکتریکی و متخصص خواهید داشت. مشکلات برق صنعتی که در محلها وجود دارد ناشی از موارد زیر است :

‏1. سیم کشی معیوب‏

‏آسیب های الکتریکی به چهار‏‏شکل‏‏ از جمله برق گرفتگی، شوک الکتریکی، سوختگی، و سقوط به دلیل تماس با برق می آیند. و مسائل سیم کشی می تواند مقصر عمده این آسیب ها باشد. در خانه، شما به احتمال زیاد به بلند کردن مشکلات سیم کشی با نشانه هایی مانند سیم های شکسته و یا بوی سوزان. اینها برخی سیگنال های آشکار هستند که سیم کشی معیوب ممکن است مسئله باشد.

در تنظیمات پیچیده تر برق صنعتی، این مسائل مشابه می توانند وجود داشته باشند. به دنبال سیم هایی با عایق فرسوده باشید که باید تعمیر شوند یا بررسی شوند و راه اندازی های سیم کشی نادرست را حل کنند.‏

‏2. مشکلات مربوط به مدار‏

‏عیب یابی مشکلات برقی در اطراف سیم کشی معیوب اغلب دست در دست با یک مسئله مشترک دیگر هستند: آن هم مشکلات مربوط به مدار است. تجهیزات مربوط به مدار شامل فیوز ها ، رله ها ، بردها ، کنتاکتورها ، کلیدهای اتوماتیک ، اتصالات و … است. انتخاب تجهیزات اشتباه یا فرسوده میتواند منجر به ، بوجود امدن مشکلات زیادی شود.

‏3. مسائل مربوط به ولتاژ‏

‏در خانه یا محل کار، شما احتمالا عادت به استفاده از محافظ ولتاژ برای جلوگیری از نوسانات برق هستید. در شرایط برق صنعتی کمی پیچیده تر است. ولتاژی که بیش از حد زیاد است می تواند باعث گرم شدن بیش از حد شود و منجر به سایش و نارسایی زودرس در تجهیزات برقی شود. همچنین می تواند مسائلی با ولتاژ پایین وجود داشته باشد که به معنی افت در یک مدار الکتریکی است. تجزیه و تحلیل نصب ولتاژ و تست برای عدم تعادل و توزیع مجدد بار در صورت قابل اجرا بودن.‏

‏4. اجزای فرسوده‏

‏یکی دیگر از مسائل عیب یابی الکتریکی رایج شامل شکستگی یا فرسودگی تجهیزات است. قطعاتی مانند فیوز، لامپ، و سوئیچ مستعد خرابی هستند. این مهم است که به بازرسی مسائل فیوز با دقت بپردازید.

‏5. مشکلات مکانیکی‏

‏گاهی اوقات ممکن است مورد این باشد که یک جزء به سادگی به دلیل نقص یا مسئله مکانیکی معیوب است. ممکن است یک فنر درون کلید شما دیگر کار نکرده باشد و یا اینکه بوبین کنتاکتور شما دیگر کار نکند و یا اینکه موتورها و دنده های قطعات شما از کار افتاده باشند و یا اینکه مسائل مربوط به نواقص فنی باشد.

‏دریافت نکات عیب یابی برق صنعتی بیشتر‏

مشکلات برق صنعتی فقط مربوط به موارد بالا نیست ، نیاز به دانش کلی درمورد تمام تجهیزات دارد. برای عیب یابی مشکلات مربوط به برق صنعتی نیاز به کارشناس خبره در این خصوص دارید.

#مشکل رایج در برق صنعتی

Gif
فهرست مطالب
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.