09177169870 || 09190836720 || 07132356203

معرفی 10 برند معروف سیم و کابل برق در ایران

در این پست از وبسایت تندرالکتریک 10 برند معروف و رایج ایرانی را که هرکدام ویژگی های مشترک و منحصر بفرد خود را دارند به شما معرفی کنیم.

این معرفی سیم و کابل به این معنا نیست کدام سیم و کابل بهتر است یا برتر است بلکه صرفا مقایسه ای برسر قیمت و میزان متقاضی و یا دارا بودن برخی ویژگی ها و تاییدیه ها است ، همچنین انتخاب بین خوب و خوب تر است.لیست پایین همگی استاندارد بوده و در وندور لیست توانیر و فهرست نفت قرار دارند.

1- سیم و کابل همدان

بدون هیچ چون و چرا انتخاب اول متقاضیان دنباله رو کیفیت سیم و کابل همدان می‌باشد، به گونه ای که حتی افراد با سابقه نیز هیچگونه نقدی راجع به کیفیت این محصول ندارند و اگر بحثی در این باره باشد راجع به قیمت آن است.

این برند سابقه ای بالاتر از 40 سال دارد که از دهه 60 تولیدات خود را در این زمینه آغاز کرده است.

2-سیم وکابل افشارنژاد خراسان

سیم و کابل خراسان افشارنژاد هم شرایط مشابه سیم و کابل همدان دارد. کیفیت بالا و قیمت بالاتر !

3-سیم و کابل شیرکوه یزد

می توان گفت انتخاب خیلی از متقاضیان سیم و کابل شیرکوه یزد است چرا که هم قیمت مناسب و هم اینکه جنس خوبی دارد.

4-صنایع سیم و کابل اسپادان به‌سیم

همانظور که از شعار سیم و کابل اسپادان به‌سیم پیداست “بهترین ها هرگز دیده نمی شوند” ، یک سیم و کابل همیشگی با قیمت مناسب برای متقاضیان می باشد که علاوه بر داشتن استانداردها و گواهینامه های موجود ، ازشرکت BRSM آمریکا نیز دارای تاییدیه می‌باشد.

6-سیم و کابل آمل

در یک جمله “سیم و کابل آمل مخصوص پیمانکاران” است چرا که قیمت و کیفیت متوسط دارد و همچنین قابل قبول دارد.متاسفانه در اواخر نوع فیک این برند در بازار عرضه شد که کارخانه آمل با ارسال اطلاعیه تا حدی مانع این موضوع شد.

7-صنایع کیان کابل یزد

استان یزد یکی از بهترین استان های کشور در زمینه تولید سیم و کابل در کشور است و کارخانه کیان کابل فعالیت خود را از سال 91 با تولید انواع کابل های خودنگهدار آغاز نمود.

8-سیم و کابل شیراز 8

سیم و کابل شیراز 8 ، جایگاه خوبی را در جنوب کشور بدست آورده است و جز با کیفیت ترین برندهای بازار است. این کارخانه از سال 1389 با تولید سیم های افشان 1/5 و 2/5 آغاز نموده است.

9-صنایع سیم و کابل اختر قزوین

سیم و کابل اختر هم از معروف‌ترین‌های برند های موجود در بازار ایران است. این کارخانه از سال 1385 نیز تولید خود را شروع کرده است.

10-سیم و کابل پیشرو رفسنجان

سیم و کابل پیشرو رفسنجان با دارا بودن بیشترین تاییدیه ها و استاندارد ها و بیشترین قرارداد با توانیر یکی از پرکاربردترین کارخانه های سیم و کابل کشور است .

Gif
فهرست مطالب
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.