09177169870 || 09190836720 || 07132356203

تجهیزات برق صنعتی در شیراز

برق صنعتی چیست؟

برق صنعتی یکی از شاخه های رشته برق است که در تعریف عامیانه به برق مربوط به صنایع و مکانهای بزرگ مثل کارگاه ها و کارخانجات اشاره دارد ، اما این ملاک نیست بلکه برق صنعتی گسترده‌تر بوده و به ساختمانهای مسکونی و تجاری نیز نفوذ کرده است و در بخشهایی مثل آسانسور و پله‌های برقی ، سیستم‌های تهویه و موتورهای الکتریکی کاربرد دارد

تجهیزات برق صنعتی به سه دسته اصلی تقسیم می گردند:

1-تجهیزات مربوط به کلید و فرمان :

این بخش مربوط به قطع و وصل مدار و تابلو برق و همچنین ارسال فرمان ها و دستورات لازم برای قطع و وصل کردن اتومات سیستم استفاده می‌شود.

دو وسیله مهم در زمینه کلید و فرمان در برق صنعتی کنتاکتور و رله ها هستند.

کنتاکتور ها :
کنتاکتور
وسیله ای هستند که با یک فرمان می تواند مدار را قطع و وصل کند.

رله ها : رله ها نوعی کلید الکتریکی که نسبت به کنتاکتورها سریعتر هستند که با فعال شدن آن یک کلید را باز و یک کلید را بسته می کند. رله ها به صورت مکانیکی، مغناطیسی، الکترونیکی، حرارتی و… در بازار وجود دارند.

2-تجهیزات مربوط به حفاظت :

همان طور که از اسم این بخش پیداست این تجهیزات مدار را در برابر  اضافه بار، اضافه جریان، اتصال کوتاه، دوفاز شدن تجهیزات سه فاز، جریان نشتی محافظت می‌کند.

تجهیزات مهم در زمینه حفاظتی شامل فیوزها ، کلیدمینیاتوری ها ، کلید اتوماتیک و بیمتال ها ،کلید حرارتی،رله کنترل فاز،رله کنترل فاز و کلید نشتی جریان می‌باشد.

تجهیزات برق صنعتی در شیراز کجاست ؟

برای تجهیزات برق صنعتی شیراز مراکز خرد و کلان وجود دارد. تندرالکتریک در شیراز نمایندگی رسمی محصولات تجهیزات برق صنعتی آماده پاسخگویی به مشتریان می‌باشد.

محصولات تجهیزات برق صنعتی تندرالکتریک در شیراز :

انواع کلیدهای مینیاتوری تکفاز و سه فاز در آمپرهای مختلف ، انواع رله ، انواع کلیدهای محافظ جان ، کنتاکتور ، کلیدگردان ، انواع چراغ سیگنال ، ریل و ترمینال ، انواع کنترل کننده ها و … می‌باشد.

Gif
فهرست مطالب
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.